Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie dobrych relacji z przedstawicielami klienta
  • Przeprowadzenie czynności kontrolnych na linii montażowej: pomiary, analiza
  • Podejmowanie działań zapobiegawczych oraz analiza przyczyn powstałych problemów
  • Analiza przepływów produkcyjnych, stanów magazynowych, montażu
  • Natychmiastowa reakcja w przypadku problemów jakościowych oraz przygotowanie i wdrożenie niezbędnych działań naprawczych
  • Raportowanie zdarzeń, zakłóceń oraz reklamacji
  • Uczestnictwo w działaniach korygujących
  • Dostarczanie potrzebnych informacji / danych wymaganych przez dostawcę / klienta charakteryzujących dany projekt
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji jakościowej
  • Bieżące raportowanie działań
  • Reprezentowanie firmy podczas spotkań projektowych u klienta

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy jako Rezydent lub Inżynier jakości w branży Automotive
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność tworzenia prezentacji oraz raportów technicznych
  • Znajomość: 8D, Diagram Ishikawa, 5Why
  • Wysoka kultura pracy oraz umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia podczas współpracy z producentem OEM
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Zwrot kosztów zakwaterowania oraz dojazdów
  • Stabilność współpracy