Zakres obowiązków:

  • Obsługę wózka widłowego
  • Transport wewnętrzny
  • Kompletację zamówień
  • Alokację zasobów w magazynie
  • Wypełnianie dokumentacji magazynowej
  • Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku
  • Inne zlecone prace magazynowe

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (wydanych przez UDT)
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w systemie 3zmianowym
  • Gotowość do pracy w weekendy
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia w zależności od potrzeb : umowę o prace, umowę zlecenie
  • Atrakcyjne warunki finansowe uwarunkowane doświadczeniem
  • Ciekawą i dynamiczną pracę w młodym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego