Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej dla wyrobów, instrukcji wymogów jakościowych dla operatorów i kontrolerów jakości
  • Przygotowanie raportów analiz reklamacji, tworzenie zespołu, celem identyfikacji przyczyn powstania wyrobu niezgodnego oraz wdrażanie działań korygujących (raport 8D)
  • Tworzenie i aktualizowanie planów sterowania procesem i Planów Kontroli
  • Nadzór nad jakością wyrobu na etapie wdrażania i produkcji masowej oraz nadzór jakościowy i doskonalenie bieżących procesów produkcji
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, procesu i produktu
  • Ocena raportów pomiarowych dla wyrobu i procesu oraz rekomendowanie zmian w celu osiągnięcia pełnej zgodności z wymaganiami.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego w dziale jakości
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych w tym m.in, SPC, MSA
  • Umiejętność obsługi przyrządów kontrolno – pomiarowych (mile widziane)
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziane język niemiecki znajomość
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziane VDA 6.3 – Certyfikat
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz kultura osobista,
  • Odpowiedzialność, punktualność, terminowość.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw
  • Szkolenia
  • Przyjazną atmosferę pracy